poniedziałek, 26 kwietnia 2010

Siesta po kolacji:) wiosna za oknem:)W kotulni mieszka obecnie 6 niezwykłych i gotowych do adopcji kotów, kóre czekają na swoich kochających opiekunów.
Czas z nimi spędzany jest zaczarowny. Przede wszystkim mija nam zawsze bardzo miło. Zwłaszcza teraz kiedy koty są grzeczne, zabawne, ale przede wszystkim zdrowe:) Czas w kotulni w zaczarowany sposób mija także błyskawicznie szybko. Jak na ulubionej i najciekawszej lekcji. Godzina umyka jak kwadrans, dwie godziny jak pół.
Na zdjęciach zrobionych podczas siesy po kolacji, od lewej:
Rozalia - nasza malutka kotka ślicznotka, Gajus - jednooki pirat z Karaibow, jest tak samo jak Jack przystojny i ujmujący:) Dresik - nasz wielki (dosłownie) pieszczoch, Doreen - kotka rozważna i romantyczna, Donald - wesołek z bajek Disneya, i Melody - kotka, która nie tyle miauczy co śpiewa:)

2 komentarze:

  1. Zaadoptować kotka? Ja bym chętnie zaadoptowała ale jak by moja kotka która ma 3 lata zareagowała?

    OdpowiedzUsuń
  2. TO zależy od charakterku kotki :) 3 latka to jeszcze nie jest taki starszak, a szanse na poprawną aklimatyzację zawsze są :)

    Podopiecznych u nas masa, więc jeśli chęć adopcji w dalszym ciągu jest obecna - zapraszam do kontaktu pod naszym adopcyjnym numerem telefonu 781 495 403 - w godz. 09:00-19:00, lub mailowo: adopcje@agapeanimali.org.

    OdpowiedzUsuń