sobota, 28 sierpnia 2010

Nowy początek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.
Jesteś odpowiedzialny za swoją różę"

Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”W tym tygodniu swój nowy dom, a tym samym szansę na spokojne, stabilne życie wśród kochających ludzi otrzymały Shila i Tosca. Dziewczyny trafiły do nowych właścicieli wprost z domków tymczasowych, gdzie cieplarniane warunki zapewniły im Olga i Magda. Wierzymy, że trafiły pod opiekuńcze skrzydła i poczują się tam cudownie. Trzymamy kciuki.

Dla Toski to już druga próba sił. Pierwszy dom nie okazał się dla niej szczęśliwym trafem. Tym bardziej liczymy więc, że w nowym miejscu zagości na stałe.

Póki co z wiadomości jakie do nas docierają wiemy, że Shila świetnie się zaaklimatyzowała, jest oczkiem w głowie swojego pana i uwielbia spać na pufie tuż obok jego łóżka. Pomiędzy drzemkami staje się wiernym obserwatorem srok buszujących za oknem.

Tosca trafiła do domu, w którym czekało na nią dwóch kocich kompanów - Czarny i Rudolf. Z początku speszona Tosia spędzała czas w osamotnieniu pod szafą, ale później nieco ośmielona zaczęła zwiedzać nowy teren i zdobywać serca nowej rodzinki wylegując się na kolanach właścicieli.

A tymczasem w kotulni rozbawione kociaki czekają na swoje domy, a my przygotowujemy się do zbliżającego się Tygodnia Organizacji Pozarządowych. Na nasz konkurs fotograficzny napływa coraz więcej zdjęć, za które dziękujemy. Już niebawem nastąpi rozstrzygnięcie i wyłonienie zwycięzców. Wszystkim życzymy powodzenia ! Do zobaczenia w dniach 6.09 - 11.09.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz