sobota, 13 listopada 2010

Międzynarodowa Wystawa Kotów

Już w najbliższy weekend 20 i 21 listopada, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się XLI i XLII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Organizatorem wystawy jest Felis Posnania – Klub Miłośników Kotów Rasowych w Poznaniu, członek Felis Polonia – Polskiej Federacji Felinologicznej zrzeszającej kluby i stowarzyszenia kotów w naszym kraju. Patronem wydarzenia jest FIFe - Federation Internationale Feline - największa i najbardziej licząca się Międzynarodowa Federacja Felinologiczna na świecie.

Goście wystawy będą mogli podziwiać setki kotów bardziej znanych ras - koty perskie, syjamskie, jak i mniej znanych ras - Sfinks, Devon rex, Maine Coon, Radgoll. Hodowcy podzielą się z Państwem wiedzą na temat danej rasy - jak zadbać o wyżywienie, futro, kondycję, oraz zdradzą tajniki dotyczące kotów będących pod ich opieką.

Wystawa będzie otwarta każdego dnia od godziny 10:00. Ocena kotów przez sędziów przewidziana jest od godziny 10:30. Najlepsze z nich będą nominowane do Best in Show, czyli Wielkiego Finału, który rozpocznie się o godzinie 16:30. Zakończy się wyłonieniem najlepszego kota XLI i XLII Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych.

Pośród wszystkich gości wystawy znalazło się też miejsce dla naszej fundacji. Podczas tych dwóch dni nasi wolontariusze będą służyć wszelkimi informacjami dotyczącymi naszej działalności, adopcji kociaków, kotków znajdujących się pod naszą opieką i z chęcią odpowiedzą na trapiące Państwa pytania. Nasza ekipa będzie wspierana reprezentantami naszej fundacji - Agapami.

Serdecznie zapraszamy w sobotę i niedzielę na Międzynarodowe Targi Poznańskie do hali nr. 1. Czekamy na Państwa z niecierpliwością !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz