niedziela, 10 kwietnia 2011

Motokotki czyli historia kociej rodzinki

5 kwietnia po interwencji na osiedlu Czecha, trafiły do nas "motokotki". Ich nazwa wzięła się z dość tragicznej niestety historii.
Kotka schowała bowiem swoich 7 pociech pod maską zaparkowanego samochodu i kiedy niczego nieświadomy właściciel uruchomił silnik, doszło do tragedii. W jej wyniku zginęły 4 maluszki, ale 3 zostały uratowane.
Pracownicy parkingu szybko nas powiadomili i poprosili o pomoc. Niestety kiedy dotarliśmy na miejsce zastaliśmy o 1 malucha mniej. Mimo poszukiwań malec się nie odnalazł.
Do kotulni przetransportowaliśmy zatem mamę i jej dwóch uroczych, czarnych chłopców. ;) Kotka była niezwykle spokojna i łagodna. Cierpliwie znosiła wszelkie niedogodności, związane z wizytą u weterynarza, transportem i dzielnie opiekowała się swoim potomstwem.
Kiedy już traciliśmy nadzieję na cudowne odnalezienie trzeciego malca, dostaliśmy wiadomość, że oto jest nasza zguba. :)
Akcja była więc natychmiastowa, aby jak najszybciej, jak się okazało córka, dołączyła do reszty rodzinki. Malutka po drodze do kotulni w dość wyraźny sposób dawała nam do zrozumienia, że jest bardzo nieszczęśliwa z powodu dwudniowego osamotnienia i chce do mamy
http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=199182373456106&oid=269034387541&comments
Kocia mama zajęła się nią perfekcyjnie. I tym oto sposobem mamy pod swoją opieką cudowną kocią rodzinkę. :)
Wkrótce pojawią się nowe wieści z życia motokotków. :)

1 komentarz:

 1. Cześć,

  Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej.

  Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem nakłaniającym dawców nerek.
  Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com

  Irrua Specialist Teaching Hospital.

  OdpowiedzUsuń