poniedziałek, 23 maja 2011

Dzień jak co dzień

W kotulni coraz weselej. W chwili obecnej mamy tam małe przedszkole.

Motokotki rosną jak na drożdżach. Jedzą już samodzielnie, chociaż jeszcze kusi je obecność mamy, więc czasami przyczepią się do cyca. :) W główkach mają tysiąc pomysłów na minutę i nie rezygnują z ich realizacji. :) Klatka wystawowa drży w posadach, a "sąsiedzi" na dole nie mogą spać spokojnie. Moto-mama Cayenne, powoli nie panuje nad swoimi skarbami i nieraz musi je upomnieć dobitnym miauknięciem. :)Ostatnio do swojego domku poszła motokotka - Corvetta. Kilka chwil przed opuszczeniem kotulni, zaprezentowała jeszcze swoje akrobatyczne zdolności. Będzie nam jej brakować, ale z tego co wiemy, bardzo dobrze czuje się w nowym domku, z nowym towarzystwem.Na początku maja w kotulni zamieszkała też ferajna z Piątkowa - batorzaki, wraz z mamą. Jak to na dzieci przystało, one także nie próżnują i realizują swoje wariactwa. Jednym z ulubionych zajęć jest gra w golfa, czyli wyrzucanie myszki, lub innej zabawki z kuwety. :) Oprócz tego : wspinaczki, wyścigi, a także zapasy są w codziennej normie. Mama cierpliwie znosi pomysły swoich dzieci."Dorośli" nie panują nad sytuacją i sami trochę dziecinnieją. Nawet Cleo, która do tej pory uchodziła za nieśmiałą i wycofaną koteczkę, rozbawiła się przy maluchach.W wolnych chwilach powraca jednak jej spokój i opanowanie i razem z Cezarem wylegują się na słońcu, lub na parapecie. Są ze sobą bardzo związani i wprost nie mogą bez siebie żyć. Ta kocia "miłość" nas rozczula. :)Tak więc wygląda typowy dzień w kotulni. Pracy jest teraz co niemiara, ale ile radości wynikającej z obserwacji tego jakże zacnego grona. ;)

1 komentarz:

 1. Cześć,

  Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej.

  Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem nakłaniającym dawców nerek.
  Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com

  Irrua Specialist Teaching Hospital.

  OdpowiedzUsuń